קידום אתרים לוקאלי SECRETS

קידום אתרים לוקאלי Secrets

קידום אתרים לוקאלי Secrets

Blog Article

נעבוד יחד אתכם על מנת לאסוף את כל המידע הנדרש עבור מסעות הפרסום וניצור קשר אך ורק עם אנשי קשר מאושרים על ידכם – כך שהלקוחות שלכם לעולם לא יידעו שאנחנו קיימים.

ניתן ובחלק מהמקרים אף מומלץ, לשלב את שתי האסטרטגיות כדי להניע תנועה ממוקדת לאתר. כאשר משלבים אותן יחד, הן יכולות לספק דחיפה עוצמתית לטווח החשיפה הבינלאומי של האתר.

כמו כן, אנחנו מבצעים גם משימות מורכבות וכבדות יותר, לרבות עדכוני מלאים, כדי שתוכלו להתמקד בהיבטים אחרים של העסק שלכם שמעולם לא היה לכם זמן או משאבים עבורם.

הייחודיות בקידום אתרים מקומי היא שמדובר תהליך הפונה לגולשים המצויים בקרבת מקום, כך שהרלוונטיות ויחס ההמרה שלהם נוטים להיות גבוהים במיוחד.

ליד קרוב הוא ליד עם סיכוי גבוה יותר לקנות/לסגור עסקה, בעוד שאדם המתגורר בפתח תקווה אך נחת באתר של עסק הנמצא בכרמיאל הוא בעל פוטנציאל נמוך יותר לסגירה

אז מה קורה כשלעסק שלנו יש יותר מישות פיזית אחת? כמו סניף, זכיינות, קמפוס ועוד. יש לנו מס’ סניפים ואנחנו רוצים לקדם את כל האזורים בהם אנו ממוקמים.

תעודדו את הלקוחות שלכם לשתף ביקורות וחוות דעות על העסק שלכם בגוגל.

החברה הינה שותפה מוסמכת של גוגל, בעלת רקורד הצלחות עשיר במגוון תחומים והמלצות מעשרות לקוחות מרוצים.

אלה יכולים להיות עסקים פיזיים, כאלה עם קידום אתרים לוקאלי משרד או חנות ממשיים, כמו מרפאת כירופרקט, משרד עורכי דין, או עסקים הפועלים באזור גיאוגרפי מסוים, כמו חשמלאי או חברת ניקיון בתים.

הנתונים הסטטיסטיים המקומיים הבאים משקפים כיצד ומדוע אופטימיזציה של מנועי חיפוש מקומיים היא אחת האסטרטגיות החשובות ביותר לשיווק דיגיטלי כיום עבור עסקים שמעניקים שירות במיקום פיזי:

אם אתם מחפשים משהו כמו – מסעדת בשרים שפתוחה עכשיו, תוצאות מקומיות עשויות להופיע כתצוגת ברירת המחדל מעל כל התוכן האורגני. גוגל זיהה שיש לכם צורך מקומי מידי.

כיום, פרופיל "גוגל לעסק שלי", הוא לעתים קרובות המקום הראשון שבו לקוחות מבקרים כאשר הם מחפשים עסק או שירות מקומי.

על פי מחקר מקרי בוחן מהחודשים האחרונים, יותר ויותר אנשים משתמשים במובייל בחיפוש אחר עסקים מקומיים תוך כדי תנועה.

גוגל מיי ביזנס הוא אחד הנכסים החשובים לקידום עסק פיזי ומגיע עם מס’ יתרונות ופיצ’רים מגניבים כמו:

Report this page